Medica ostrzega: Opokan Med może wywołać oparzenia

18 lutego 2015 08:53

Plastry rozgrzewające Opokan MED mogą wywołać oparzenia – informuje spółka Medica.

urpl.png

Ryzyko wystąpienia poparzeń wzrasta wraz z wiekiem. Jeżeli pacjent ma 55 lat bądź więcej, zaleca się stosowanie kompresu na ubranie.

Podczas stosowania należy często kontrolować stan skóry. W przypadku stwierdzenia podrażnienia lub oparzenia skóry należy natychmiast zdjąć kompres.

W przypadku odczuwania zbyt wysokiej temperatury – należy przerwać stosowanie.

źródło: urpl.gov.pl

Jak oceniasz artykuł?

Twoja ocena: Jeszcze nie oceniłeś/aś artykułu

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych

0 komentarzy - napisz pierwszy Komentujesz jako gość [ lub zarejestruj]

Odpowiadasz:

avatar
Akceptuję regulamin dyskusji *
Komentujesz jako gość! Chcesz być informowany o nowych komentarzach w temacie? Zarejestruj się, lub jeśli już masz konto w grupie farmacja.net - .

Powiązane artykuły

TVP prowadzi akcję antyszczepionkową? TVP prowadzi akcję antyszczepionkową?

Prezes NRL Maciej Hamankiewicz wystosował do Prezesa Zarządu Telewizji Polskiej S.A. pismo w sprawie...

Skandaliczne warunki w jednej z łódzkich hurtowni Skandaliczne warunki w jednej z łódzkich hurtowni

Główny Inspektorat Farmaceutyczny dokonał kontroli jednej z łódzkich hurtowni leków. Jak się okazało...

Gowin rozczarowany decyzją prezydenta Gowin rozczarowany decyzją prezydenta

W programie 'Jeden na jeden' Jarosław Gowin przyznał, że jest rozczarowany decyzją prezydenta, który...